اشتغال به کار 300 نفر در هتل قصرالضیافه رکسان مشهد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، مدیرعامل گروه هتل های بین المللی رکسان گفت: برای هتل 5 ستاره قصرالضیافه مشهد مقدس با عنوان هتل رکسان 300 نفر نیروی کار عمومی و تخصصی جذب می شوند.

اشتغال به کار 300 نفر در هتل قصرالضیافه رکسان مشهد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، عباس شیریان افزود: با امضای قراردادی بین شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایرانسمگا وآستان قدس رضوی، این شرکت از سال 1401 به مدت 7 سال از سوی آستان قدس به عنوان بهره بردار هتل قصرالضیافه مشهد انتخاب شده است.

وی ادامه داد: با هدف جذب نیروی متخصص در هتل 5 ستاره قصرالضیافه، آزمونی در روز جمعه گذشته از سوی گروه هتل های بین المللی رکسان به عنوان مشاور بهره بردار با هماهنگی شرکت کاراد با حضور 600 نفر از متقاضیان که کارت آزمون دریافت کرده بودند، در شهر مشهد مقدس برگزار گشت.

شیریان اظهار کرد: از بین شرکت کنندگان در آزمون، پس از مصاحبه های حضوری و تخصصی بین 290 تا 300 نفر به صورت قطعی جذب کار در هتل مذکور خواهند شد.

وی گفت: این نخستین بار درکشور است که بخش خصوصی در بالاترین سطح استانداردهای روز به برگزاری آزمون تخصصی در صنعت هتلداری کشور اقدام کرده است.

شیریان افزود: گروه بین المللی هتل های رکسان به عنوان مشاور شرکت سمگا قبل از شروع کار نیروهای قطعی جذب شده، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مقطعی با هماهنگی شرکت کاراد به صوت تئوری و عملی برای آنان خواهد کرد.

شیریان گفت: هتل 5 ستاره قصرالضیافه مشهد با عنوان هتل قصرالضیافه رکسان مشهد در 5 طبقه دارای 224 اتاق و بیش از 466 تخت دارد.

گروه بین المللی هتل های رکسان زیر نظر شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران سمگا وابسته به گروه مالی گردشگری فعالیت می کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1350

به "اشتغال به کار 300 نفر در هتل قصرالضیافه رکسان مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغال به کار 300 نفر در هتل قصرالضیافه رکسان مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید