بازدید سجادی از مجموعه آفتاب انقلاب، از هشدار کرونایی به علت تجمع مدعوین تا بی نظمی و حضور حدادی بدون ماسک!

به گزارش بی نهایت اس ام اس، وزیر ورزش و جوانان با حضور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب در جمع اعضای خانواده دوومیدانی حضور یافت.

بازدید سجادی از مجموعه آفتاب انقلاب، از هشدار کرونایی به علت تجمع مدعوین تا بی نظمی و حضور حدادی بدون ماسک!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان بعدازظهر امروز در محل مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب حضور یافت و با مسئولان، ورزشکاران و پیشکسوتان دوومیدانی کشور ملاقات کرد.

قبل از آغاز مراسم و حضور وزیر، نماینده پزشکی ورزشی در مورد تعداد زیاد افراد در برنامه امروز هشدار داد.

وزیر ورزش ابتدا استارت یک مسابقه دوی نمادین را زد و این رقابت با شلیک سجادی انجام شد.

احسان حدادی ملی پوش پرتابک دیسک هم در این برنامه حضور داشت. حضور حدادی در حالی بود که او برخلاف سایرین از ماسک استفاده نمی کرد. سجادی در این مراسم با حدادی صحبت کرد و به او گفت: باید بخشی از مجموعه آفتاب انقلاب برای راه اندازی کمپ پرتاب های آسیا راه اندازی گردد و از ورزشکاران سایر کشور برای حضور در اینجا دعوت گردد.

شلوغی و بی نظمی در مراسم دیده می شد. حتی سرود ملی به علت مسائل فنی پخش نشد و جواد خیابانی که مجری برنامه بود، از خاضران درخواست کرد که سرود ملی ایران را بخوانند.

علی رضایی دبیر فدراسیون دوومیدانی در این مراسم گزارشی از اقدامات و برنامه های فدراسیون را اعلام کرد. در ادامه هم یک تابلو فرش از سوی احسان حدادی به سجادی اهدا شد.

حدادی در حاشیه حضور وزیر ورزش و جوانان در این برنامه گفت: به سجادی تبریک می گویم و خوشحالم یک دوومیدانی کار مرد اول ورزش کشور شده است. این باعث افتخار است و امیدوارم با حضور او در وزارت ورزش اتفاقات خوبی رقم بخورد. با حضور سجادی شاهد شکوفایی دوومیدانی و ورزش کشور خواهیم بود. در یکی از مسابقاتی که شرکت نموده بودم، همه مسئولان در سالن وزنه برداری بودند و سجادی در زمان مسابقه من حضور داشت و هرگز فراموش نمی کنم که مرا تشویق کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1169

به "بازدید سجادی از مجموعه آفتاب انقلاب، از هشدار کرونایی به علت تجمع مدعوین تا بی نظمی و حضور حدادی بدون ماسک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سجادی از مجموعه آفتاب انقلاب، از هشدار کرونایی به علت تجمع مدعوین تا بی نظمی و حضور حدادی بدون ماسک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید