بانک رفاه کارگران هفتمین شرکت برتر ایران

به گزارش بی نهایت اس ام اس، بر اساس اعلام نظر دبیرخانه همایش شرکت های برتر ایران در سازمان مدیریت صنعتی، بانک رفاه کارگران توانست با کسب رتبه 7 از نظر شاخص فروش، در ردیف 10 شرکت برتر ایران قرار گیرد.

بانک رفاه کارگران هفتمین شرکت برتر ایران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، سازمان مدیریت صنعتی ایران از سال 1377 رتبه بندی شرکت های برتر ایران را هر ساله انجام داده است. این رتبه بندی با الهام از رسالت سازمان با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه های مالی کشور، فضای روشن تری از کسب و کار مالی کشور ارایه می دهد و به مدیران بنگاه های مالی، سیاست گذاران و پژوهشگران، کمک می رساند تا شناخت و درک دقیق تری از مقیاس، ساختار مالی و مالی صنایع و بنگاه های مالی بزرگ کشور بیابند.

فهرست صد شرکت برتر، مجموعه ای متعلق به شرکت های بزرگ ایرانی است. در فهرست صد شرکت برتر ایران، به این دلیل که نگاه کلان ملی در شکل گیری این فهرست مورد نظر سازمان مدیریت صنعتی بوده، بر روی شناسایی آرایش بنگاه های بزرگ کشور در کنار یکدیگر تمرکز شده است.

سال 98 نیز همچون سال های گذشته این رتبه بندی برگزار گشت و بانک رفاه کارگران پیروز شد در ردیف 10 شرکت برتر ایران قرار گیرد. نگاهی به کارنامه این بانک نشان می دهد، دامنه فعالیت هایش به عنوان بانکی اجتماعی بسیار گسترده است، اگر چه خدمات دهی مناسب به بازنشستگان، مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و کارگران کشور نقش این بانک را در حوزه اجتماعی پر رنگ تر کرده است اما آمارها و عملکرد آن نشان می دهد که در حوزه تولید و پرداخت تسهیلات به واحدهای مالی کشور، کمک به اشتغال زایی در مناطق محروم و حوزه مسئولیت اجتماعی نیز حضوری مؤثر دارد.

در دوران شیوع ویروس کرونا نیز نام بانک رفاه کارگران به فراوانی تکرار شد. این بانک سال هاست که با دانشگاه های علوم پزشکی کشور و فعالان حوزه سلامت، تعامل و همکاری دارد. با ارائه خدمات مطلوبی همچون مشارکت در تجهیز بیمارستان ها و مراکز درمانی، اهدای آمبولانس به بیمارستان ها، پرداخت تسهیلات به اعضای کادر درمان و ... تلاش کرد تا همگام با پیش قراولان مبارزه با این بیماری در خدمت هم وطنان باشد. بنابراین بررسی عملکرد این بانک و کارنامه فعالیت های آن نشان از بانکی توانمند می دهد که نتیجه رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی در سال 98 و کسب رتبه 7 در بین شرکت های برتر کشور، گواهی بر این مدعاست.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 952

به "بانک رفاه کارگران هفتمین شرکت برتر ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک رفاه کارگران هفتمین شرکت برتر ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید