ترامپ خطاب به ایران: پاسخ خواهید داد، این یک تهدید است؛سال نو مبارک!

به گزارش بی نهایت اس ام اس، رئیس جمهور آمریکا بامداد چهارشنبه بار دیگر علیه ایران موضع گیری کرد و گفت ایران باید جوابگو باشد.

ترامپ خطاب به ایران: پاسخ خواهید داد، این یک تهدید است؛سال نو مبارک!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بامداد چهارشنبه از توئیت تهدیدآمیز چند ساعت قبل خود درباره ایران عقب نشینی کرد و گفت دنبال جنگ با ایران نیست.

ترامپ درباره اعتراضاتی که مقابل سفارت آمریکا در بغداد انجام شد گفت: مسئله به خوبی مدیریت شد. جنگاوران بزرگ ما فوراً در آنجا حاضر شدند. این ماجرا به بنغازی دیگر تبدیل نخواهد شد. آنها خیلی سریع آمدند.

وی درباره جنگ با ایران گفت: فکر نمی کنم این ایده خوبی برای ایران باشد. ایران باید بیش از هر کس دیگر خواستار صلح باشد. من صلح را دوست دارم. توقع ندارم این اتفاق [جنگ با ایران] بیفتد.

ترامپ ساعاتی قبل تر در توئیتر نوشته بود: سفارت آمریکا در عراق ایمن است و چند ساعتی است که در این شرایط واقع شده است. بسیاری از جنگاوران بزرگ ما، همراه با مهلک ترین تجهیزات نظامی موجود در جهان، فوراً به آنجا فرستاده شدند. تشکر از رئیس جمهور و نخست وزیر عراق بابت پاسخ سریعشان به ناآرامی ها.

وی در توئیتی دیگر نوشت: ایران بابت جان های از دست رفته و خسارت های وارد آمده به هر کدام از تأسیسات ما جوابگو خواهد شد. آنها بهای بسیار سنگینی خواهند پرداخت. این هشدار نیست، تهدید است. سال نو مبارک.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 78

به "ترامپ خطاب به ایران: پاسخ خواهید داد، این یک تهدید است؛سال نو مبارک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ خطاب به ایران: پاسخ خواهید داد، این یک تهدید است؛سال نو مبارک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید