سرقت دیوار های صوتی پل صدر

به گزارش بی نهایت اس ام اس، عضو شورای شهر تهران با اشاره به سرقت دیوار های صوتی پل صدر گفت: ساکنان محدوده پل صدر نامه هایی به حناچی به دلیل مسائل این پل نوشته اند که از ایشان درخواست دارم نامه مردم را بی پاسخ نگذارد.

سرقت دیوار های صوتی پل صدر

به گزارش فارس، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران درباره مسائل پل صدر گفت: همزمان با ساخت این پل، بحث آلودگی صوتی و بصری برای ساکنان اطراف پل مطرح بود.

وی گفت: در آن موقع گزارشی داشتیم مبنی بر اینکه اگر پنل ها یا دیوار های عایق صوتی نصب گردد، می تواند تا 90 درصد آلودگی صوتی را کاهش دهد، ولی به رغم نصب پنل های صوتی، انتظار لازم برای کاهش آلودگی صوتی برآورده نشد و از طرفی با مشکل سرقت پنل ها نیز روبرو شدیم.

وی با اشاره به شاکی بودن ساکنان حوالی پل صدر گفت: راهکار جدیدی برای حل مسائل ساکنان محدوده پل صدر ارائه نشده و پنل های صوتی به دلیل سرقت های ادامه دار عملا کارآیی لازم را نداشته است.

مسجدجامعی توضیح داد: در سال های قبل ادعا شده بود که اگر آسفالت پل متخلل باشد می تواند آلودگی صوتی را کاهش دهد که آنالیز های فنی و مالی انجام این کار را تایید نکرده است.

وی با اشاره به اینکه نامه مردم در زمینه مسائل پل صدر بی جواب مانده است، گفت: از حناچی می خواهم به این موضوع رسیدگی کند و نامه ها را بدون جواب نگذارد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 797

به "سرقت دیوار های صوتی پل صدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت دیوار های صوتی پل صدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید