شماره جدید ماهنامه نمایش بر روی پیش خوان

به گزارش بی نهایت اس ام اس، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، نگاه ویژه این شماره از مجله نمایش مطبوعات کاغذی و دیجیتالی با مطالبی همچون تئاتر نوشداروی عصر اطلاعات است نوشته یدالله آقاعباسی، یک مطالعه در هنر دیجیتال نوشته سعیدتشکری، کاغذهایی که با ما حرف می زنند نوشته غلامحسین دولت آبادی، از جوهر چاپ به جوهر الکترونیکی نوشته آراز بارسقیان، نگاهی به شرایط نشریات تئاتری ایران در دنیای دیجیتال (نشریاتی که ترجیح می دهند چاپ نشوند!) نوشته سیدجواد روشن، تئاتر و نشریاتش نوشته احسان زیورعالم، یادداشت برداری روزانه کاغذی در مقابل دیجیتال: کدام یک شیوه بهتری است؟ نوشته هانا بِرِیمی و ترجمه مجید کیانیان، مطبوعات دیجیتال، نسخه های کاغذی را از میدان به در نموده نوشته کاترین کوین، مطبوعات کاغذی یا نسخه های آنلاین؟ نوشته هولی نلمز با ترجمه نسیبه جمشیدی شاهرودی و گفت و گو با مجید رضائیان با عنوان تکنولوژی حریف خرد و هنر نخواهد شد و گفت و گو با اسدالله غلامعلی با عنوان مجاز، هرگز واقعیت نیست! منتشر شده است.

شماره جدید ماهنامه نمایش بر روی پیش خوان

همچنین مخاطبان می توانند نقد و تحلیل نمایشنامه نقد نمایشنامه اقتصادی سوینی با عنوان از روی حقیقتی نه از روی مجاز نوشته آزاده فخری و مقاله گفتاری پیرامون ادبیات داستانی جنایی- پلیسی... نوشته داود دانشور و آشنایی با نمایش خلاق و پیشگامان آن تالیف و ترجمه پریسا مهجور را به همراه گفت وگو با فیلیپ ژانتی با عنوان آنالیز امر مضاعف در تئاتر عروسکی از منظر فیلیپ ژانتی را نیز در این شماره بخوانند.

سرمقاله این شماره با نام آیا کاغذ زنده می ماند؟ به قلم نصرالله قادری منتشر شده است.

شماره 253 ماهنامه نمایش ویژه مهر ماه 1399 با سردبیری نصرالله قادری در 116 صفحه و با بهای پانزده هزار تومان برای عموم علاقه مندان حوزه تئا تر چاپ و توزیع شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 642

به "شماره جدید ماهنامه نمایش بر روی پیش خوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شماره جدید ماهنامه نمایش بر روی پیش خوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید