شرایط هوا در اول دی، افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی ادامه دارد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، براساس آخرین نقشه های هواشناسی طی سه روز آینده، افزایش غلظت آلاینده ها بخصوص در شهر های صنعتی و پرجمعیت همچنان ادامه خواهد داشت.

شرایط هوا در اول دی، افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی ادامه دارد

به گزارش خبرنگار ، براساس آخرین نقشه های هواشناسی طی سه روز آینده جوی آرام و پایدار برای اغلب مناطق کشور پیش بینی می گردد به همین سبب افزایش غلظت آلاینده ها بخصوص در شهر های صنعتی و پرجمعیت همچنان ادامه خواهد داشت.

روز دوشنبه به سبب وزش باد موقت از غلظت آلاینده های جوی به طور نسبی کاسته خواهد شد و طی روز های سه شنبه و چهارشنبه با جنوبی شدن جریانات در سواحل شمالی افزایش نسبی دما در حدود 3 تا 5 درجه ای بخصوص برای نیمه غربی سواحل دریای خزر پیش بینی می گردد و در اردبیل وزش باد نسبتا شدید جنوبی اتفاق می افتد.

همچنین در روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب و شمال غرب کشور بارش پراکنده در دامنه زاگرس مرکزی در غرب و شمال غرب شروع خواهد شد. در این روز افزایش آلاینده های جوی برای شهر های صنعتی و پرجمعیت واقع در مرکز کشور و دامنه های جنوبی البرز مرکزی پیش بینی می گردد.

روز پنج شنبه این سامانه بارشی به مناطقی از جنوب غرب و دامنه های جنوبی البرز مرکزی واقع در استان های تهران، البرز، قزوین گسترش می یابد و شدت این بارش در این روز در استان های لرستان، کرمانشاه، نیمه غربی کردستان و جنوب آذربایجان غربی پیش بینی می گردد.

روز آدینه با تداوم فعالیت این سامانه در نیمه غربی کشور، در مرکز و دامنه های جنوبی البرز بارش پراکنده رخ می دهد. همچنین در این روز با شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر برای سواحل شمالی کشور بارش و کاهش دما پیش بینی می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 37

به "شرایط هوا در اول دی، افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط هوا در اول دی، افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید