اخبار صنعت

زمان پوست اندازی صنایع دستی

شیوع ویروس کرونا در جهان و به تبع آن در ایران خسارت های بسیاری را به بازار صنایع دستی ایران وارد کرده است. بازار صنایع دستی محصولات و خدمات خود را به شکل سنتی عرضه می کند و به حضور مستقیم گردشگران داخلی و خارجی وابسته است. شیوع کرونا و در نتیجه توقف...

14 تیر 1399

یمن، بحران های فراگیر و اعتراضات؛ نتیجه سوء مدیریت عربستان در عدن

سوءمدیریت و سیاست های اشتباه عربستان در عدن٬ منجر به بروز بحران های فراگیری چون انواع اپیدمی ها و وخامت شرایط خدمات رسانی شده که نتیجه آن اعتراضات گسترده اهالی این منطقه در روزهای اخیر بوده است.

12 تیر 1399

هنر جهانی میبد زیر سایه رکود کرونایی ، 200 زیلوباف در انتظار حمایت دولت

شیوع بیماری کرونا در ماه های اخیر بازار فروش زیلوی یزد به عنوان فرش سلامت و هنر جهانی را از رونق انداخته است.

10 تیر 1399

بازدهی 50 درصدی بورس در یک ماه ، آینده سهام تا چند هفته بعد چه می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، صعود شتابنده شاخص سهام در معاملات شنبه نیز با جهش 7/ 3 درصدی ادامه یافت و این نماگر قله تاریخی 769 هزار واحدی را فتح کرد. به این ترتیب، بازدهی بورس طی اولین ماه کاری سال 99، از رقم خیره کننده 50 درصد فراتر رفت.

4 تیر 1399

رشد 100 درصدی اشتغال و سرمایه گذاری در محلات

خبرنگاران/مرکزی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات گفت: در سال 98 در شهرستان محلات 1699 میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام شده که زمینه اشتغال 180 نفر را فراهم کرده است.

25 خرداد 1399

خبرنگاران استاندار خوزستان: مراقبت از سلامت کادر درمان اولویت اصلی استان است

اهواز - خبرنگاران - استاندار خوزستان مراقبت از سلامت پزشکان و پرستاران خط مقدم مقابله با کرونا را از اولویت ها برشمرد و گفت: پس از راه اندازی خط تولید محلول و ماسک در زمینه لباس پزشکی نیز دیگر هیچ کمبودی در استان وجود ندارد.

21 خرداد 1399

تظاهرات هزاران نفر در یونان در اعتراض به اصلاح نظام بازنشستگی

هزاران نفر از شهروندان آتن در اعتراض به تصمیم دولت یونان برای اصلاح سیستم بازنشستگی تظاهرات کردند.

14 خرداد 1399

سه مستند لذت بخش فوتبالی برای عاشقان فوتبال در قرنطینه

این روزها که فوتبال در سراسر جهان تعطیل است، چند مستند با موضوع فوتبال دیدم که برای ما علاقه مندان فوتبال مصداق وصف العیش، نصف العیش است.

28 اردیبهشت 1399

اعلام تعطیلی مجدد سینماهای چین

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، بدنبال شیوع جهانی کرونا تعطیلی مجدد سینماهای چین صورت گرفت.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران جهش فراوری با همکاری و تعامل مسوولان و مردم محقق می گردد

زاهدان- خبرنگاران- امام آدینه مسجد النبی(ص)اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تحقق شعار سال جهش تولیداز سوی رهبر معظم انقلاب تنها با همکاری، تعامل و همدلی بین مردم و مسوولان محقق می گردد.

22 اردیبهشت 1399

سه سناریو برای شیوع کرونا در ایران ، ابعاد فاجعه کرونا می تواند بسیار عظیم گردد

دکتر علینقی مشایخی و همکارانش در دانشگاه شریف در یک مدل سازی سه سناریور را درباره فرایند آینده شیوع کرونا در ایران مطرح نموده اند.

18 اردیبهشت 1399

عربستان، کاهش 20 درصدی سود خالص آرامکو

سود خالص شرکت آرامکو در سال گذشته 20 درصد کاهش داشته است.

14 اردیبهشت 1399

گزارش، تلاش های ترکیه برای مقابله با کرونا

در نخستین روز پخش خبر ورود کرونا به ترکیه، بسیاری از مردم به فروشگاه ها هجوم برده و قفسه های کالا و مواد غذایی را خالی کردند.

11 اردیبهشت 1399

سینما جایش را به برج تجاری می دهد، سینما آزادی لنگرود اسیر کمبود اعتبار

به گزارش خبرنگاران، مرگ صاحب تنها سینمای فعال در لنگرود و زمزمه هایی که از جایگزینی آن با برج تجاری خبر می دهد به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان لنگرود تبدیل شده و مردم از مسئولین شهر خود انتظار دارند تا تمام توان خود را برای بازگشایی دوباره آن بکار گیرند....

4 اردیبهشت 1399

اتحادیه اوراسیا آماده پذیرش اعضای جدید است

رئیس کمیسیون اقتصادی اوراسیا با اشاره به برنامه های توسعه این اتحادیه گفت: تمام پنج عضو این اتحادیه آماده پذیرش اعضای جدید در این سازمان هستند.

4 اردیبهشت 1399

روایتی سیاه و نقره ای؛ هنرمندی روی بوم سیاه چادر و ورشو

خبرنگاران، گروه استان ها - فاطمه حسینی: صدای زمزمه های زنی که مشک می زند و از آرزوهایش می گوید توی دشت می پیچد، با مشک نجوا نموده و برکت رزق و روزی اش را طلب می نماید، زنان ایل دورهم جمع شده اند و انگار اینجا نغمه های کار تمامی ندارد.

28 فروردین 1399

همکاری نمایندگان مجلس برای حل مسائل شمیرانات

فرماندار شمیرانات با اشاره به گشایش دفتر مجمع نمایندگان تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس گفت: گشایش این دفتر به منظور بهره گیری از ظرفیت نمایندگان مجلس برای پیگیری وحل مسائل اساسی شهرستان فرصت مغتنمی است.

26 فروردین 1399

احتمال پیوستن آمریکا، کانادا و برزیل به توافق اوپک پلاس

خبرگزاری رویترز روز آدینه به نقل از عبدالعزیز بن سلمان، پسر پادشاه عربستان و وزیر انرژی این کشور گفت که وی پیش بینی می نماید که آمریکا، کانادا و برزیل نیز به توافق اوپک پلاس برای ثبات در بازار نفت بپیوندند.

22 فروردین 1399

در حوزه محصولات کشاورزی، مازاد-فروش هستیم نه صادرات محور

آسیب شناسی صادرات سیب زمینی، پیاز و هندوانه عنوان نشست تخصصی است که مرکز مطالعات راهبردی آب و کشاورزی اتاق ایران برگزار نموده است؛ فعالان حوزه کشاورزی، صادرکننده محصولات سیب زمینی، پیاز و هندوانه، تشکل های صنفی و پژوهشگران و مدیران دولتی مرتبط با این...

20 فروردین 1399

معتمدی: تبدیل 45 پروپوزال حوزه نانو الیاف به محصول ، دانشگاه امیرکبیر میزبان همتایابان علمی بین المللی است

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: از بین 30 هزار مقاله ارسال شده در حوزه فناوری نانو 45 پروپوزال به مرحله نهایی رسیده است.

19 فروردین 1399
تعداد: (48)