خبرنگاران آزادسازی قره باغ فرصت خوبی برای توسعه روابط مالی است

به گزارش بی نهایت اس ام اس، تبریز - خبرنگاران- استاندار آذربایجان شرقی گفت: آزادسازی اراضی قره باغ، فرصت مناسبی برای توسعه مناسبات مالی ایران و جمهوری آذربایجان است.

خبرنگاران آزادسازی قره باغ فرصت خوبی برای توسعه روابط مالی است

جهت دریافت خدمات طراحی باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

جهت دریافت خدمات طراحی داخل باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

جهت دریافت خدمات نمونه طراحی باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا پورمحمدی روز آدینه در بازدید از مناطق مرزی آذربایجان شرقی پس از دریافت گزارش تحولات مرزی در هنگ مرزی خداآفرین، از نوار مرزی و یگان های مرزبانی بازدید کرد.

وی در بازدید از پاسگاه مرزی جعفرقلی اوشاقی، ضمن گفت وگوی صمیمی با نیروهای حاضر در این یگان نظامی، امنیت فیزیکی و آرامش روانی مرزهای کشورمان را مرهون ایثار و فداکاری مرزبانان هوشیار خواند.

وی گفت: نیروهای مقتدر و آماده مرزبانی همیشه در خط مقدم خنثی سازی توطئه ها و مقابله با تهدیدات دشمن، نقش موثری ایفا نموده اند .

وی خاطر نشان کرد؛ ما کوشش می کنیم با گشایش مبادی رسمی در شهرستان خداآفرین از مزیت مرز مشترک با کشور آذربایجان برای افزایش تبادل تجاری بهره ببریم.

استاندار آذربایجان شرقی اضافه نمود: بازگشت آرامش و امنیت به آن طرف مرزها، می تواند زمینه ساز رشد و توسعه این محدوده مرزی گردد.

آذربایجان شرقی در نواحی شمالی آن بیش از 270 کیلومتر مرز مشترک دارد که حدود 230 کیلومتر آن با جمهوری آذربایجان و جمهوری خودمختار نخجوان است.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 927

به "خبرنگاران آزادسازی قره باغ فرصت خوبی برای توسعه روابط مالی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آزادسازی قره باغ فرصت خوبی برای توسعه روابط مالی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید